Eesti English Русский
«
»

 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

ETTEVÕTTEST


Juuksur koju OÜ pakub Eestis uudse kontseptsiooniga iluteenust, teostades töid Tallinnas ise kliendi juurde tulles. Ettevõte on asutatud 13.08.2014. a.  Juuksur koju OÜ asutaja ja juuksur on Helle Simmul, mitmete armastatud lõikustehnikate looja, tegutsenud alates 1998. a. jaanuarist.

Kutsuge juuksur koju regulaarseks juuksehoolduseks või erilistel puhkudel soengute teostamiseks. Ajale vastupidav lõikusjoon, HEA föönisoeng, regulaarne värvihooldus, vahvad soengud, parima teostusega juuksepikendused - kõik selle toob Teile koju meie juuksur.

Kui Teil on tulemas sünnipäev, pulmad või pidu, siis sellel kiirel päeval tuleb juuksur ise Teie juurde Teid kauniks tegema.

Kui olete beebiga kodusolev ema, siis meie juuksuriteenus sobib Teile oivaliselt - Teie laps saab tunda end vabalt endale tuttavas keskkonnas, ei mingit ootamist.

Kui Te soovite lisada oma juustele pikkust või paksust ühe päevaga, siis Teie jaoks teostab juuksur Helle juuksepikenduste paigaldust. Helle Simmul oli Eestis üks kõige esimesi juuksureid,kes 2003.a. märtsis diplomeeritult juuksepikendusi klientidele paigaldama hakkas, seega pikima kogemusega sellel alal.

Kui olete mitmekesi  ja plaanite korraldada näiteks teemaõhtu, võite kutsuda juuksuri.

Kui teil on palju lapsi, kellel kõigil oleks tarvis juuksurisse minna, siis saab Teie kodust lühikeseks ajaks juuksurisalong koos professionaalse juuksuriga.

Samuti pakume ühte viimistletuimat kulmude modelleerimist; kulmude, ripsmete keemilist värvimist; keemilist lokki juustele.

Eakad, kellele liikumine pole kõige mugavam - juuksur tuleb ja ajab asjad korda.

Või kui Teil lihtsalt pole aega, öelge oma soov ja juuksur teostab.

Tellida ja juuksuriga kontakti saab:

                                
      +372 56 27 37 15

    juuksurkoju3@gmail.com

Kirjeldage oma soov. Olge valmis saatma fotosid oma juustest (soovitavalt päevavalgel tehtud), kui juuksur seda palub. Samuti küsib juuksur täiendavat infot Teie juuste kohta ja aadressi, kuhu tulla. Aegade broneerimine algab alates juba järgmiseks päevaks. Juuksepikenduste/ -tihenduste soovi korral vajalik eelnev kohtumine ja konsultatsioon ning juuste analüüs. Tahame tiheda omavahelise kommunikatsiooni vahendusel saavutada just TEILE sobiv tulemus. Juhul, kui oleme tööga hõivatud ja ei vasta Teie kõnele, võtame esimesel võimalusel Teiega ise ühendust. Oma soovi kirjelduse ja tel.numbri võite saata ka e-posti teel, siis helistame Teile ise.